2019-20

2019-20

Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2017

Ενα πρόχειρο φωτορεπορταζ απο το Σαββατιατικο ΝτέρμπΙ

Σε επόμενη ανάρτηση θα ανεβούν καλύτερες φωτο,, και μικρά βιντεάκια μονταρισμένα σε ενα ,, με μερικές φάσεις από το ντέρμπι, και τα δυο από τα τρία γκολ!!
(TO ΠΡΩΤΟ ΤΜΗΜΑΤΙΚΑ ΗΔΗ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΟ
Οταν ανεβουν και τα υπόλοιπα θα μονταριστουν σε ενα.
Να πούμε οτι οι Πρόννοι προηγήθηκαν με ένα πέναλντι (ολιγον αμφισβητούμενο) και μετά λίγα λεπτά από μια κόντρα, και ενώ είχαν και το ψυχολογικό αέρα (συν βοηθό στο δεύτερό ημίχρονο και τον απλό έντονο  αέρα) πέτυχαν το 2-0
15 λεπτά πριν την λήξη  ,, ο "Γιατρός"   Γιάννης Καρχιλάς,, μετά από σέντρα του Ραφαέλο
μείωσε το σκορ,, αλλά οι δυνάμεις του Ηρακλή ήταν ως εκεί!
Καλή συνέχεια και στις δυο ομάδες μας στην συνέχεια του Πρωταθλήματος,,εφόσον εχουν ακόμη αρκετούς αγώνες μπροστά τους
ακολουθεί και το ρεπορταζ από sportsthea.gr

Συνεχίστηκε σήμερα Σάββατο 19/2 το απόγευμα, το πρωτάθλημα της Β' κατηγορίας, με τον έναν από τους τρεις αγώνες της 9ης αγωνιστικής με το τοπικό ντέρμπι στα Τζαννάτα.