2019-20

Κυριακή 27 Μαρτίου 2022

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ 1-4

Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ,,επαιξε πολυ καλά, αλλα η αντιπαλος μας ήταν σε πολυ καλύτερη μερα!

Το πρωτο ημίχρονο πηγαινε για 0-0 ,αλλα στο 35 ,, και από πιθανή θεση οφσαιντ,, ηρθε το πρωτο γκολ

των φιλεξουμενων ,σπάζωντας την πολύ καλη αντισταση της ομαδας μας !

Το γκολ το πέτυχε ο Θωμαιδης, ενω και ο Σταθάτος σήμερα έκανε καταπληκτικες απεκρούσεις!!

Ο Μπαλάσκας στο 42 έκανε το 0-2 ,, και ο Γονατας που μπήκε στο 55" στην θέση του Μπαλάσκα με δυο πολυ ομορφα τέρματα στο77 και 89 εκανέ το 0-4!!

Λίγο πριν ληξει ο Φωτης Γκιαφης με πολυ ομορφη ενέργεια πηρε την μπάλα με κεφαλιά ,, μπηκε στην περιοχη και εκτελεσε τον τερματοφυλακα του  Πύλαριακου , Καλιβωκά!  Στο αμέσως επόμενο λεπτό δημιουργησε ακομή μια ευκαιρεια , αλλα το σκορ εμεινε στο 1-4!